جشنواره علوم و صنایع غذایی ایران

جشنواره علوم و صنایع غذایی ایران

” جایزه علمی دکتر حبیب اله هدایت “

  • برگزیدگان جشنواره سوم

حامی صنعت غذا :

مهندس محمدجواد محمدی زاده : استاندار سابق خراسان و معاونت ریاست جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست

پیشکسوتان صنعت غذا :

علی کاظم زاده

مظفر میرزا حکمتی

محمدرضا نوربخش

مسعود مستغاثی

واحدهای برتر صنعت غذا :

گروه صنایع غذایی جرعه

مجموعه واحدهای زنجیره ایی بوف

شیر پاستوریزه پگاه تهران

نوین زعفران

مولتی

بهساز رباط اتصال

اساتید برگزیده دانشگاهها :

دکتر منوچهر وثوقی: دانشگاه صنعتی شریف

دکتر نوردهر رکنی: دانشگاه آزاد اسلامی

پیشکسوتان وزارتخانه ها و ارگان های ذیربط:

سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران : طاهره هاشمی

سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران : مریم جزایری

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی : سیروس اسکندری

وزارت جهاد کشاورزی : ناصر چیداز

وزارت جهاد کشاورزی :عبدالرحیم قاسمیان

سازمان توسعه و تجارت : جهانپسر تفضلی

  • برگزیدگان جشنواره دوم

حامی صنعت غذا :

دکتر رحیم قربانی : استاندار سابق آذربایجان غربی

پیشکسوتان صنعت غذا :

علی سالک نجات

علی مصیبی

ایرج پیرایش

حمید جرئتی

محسن شکروی

واحدهای برتر صنعت غذا :

مجتمع کارخانجات روغن نباتی کشت و صنعت شمال

نازنین شهد خراسان

کشت و صنعت ملارد

گروه صنعتی کیا احسان

گروه صنایع غذایی بهروز

اساتید برگزیده دانشگاهها :

پروفسور احمدرضا کمره ای : از خارج از کشور

دکتر گیتی کریم : دانشگاه تهران

دکتر ایران عالم زاده : دانشگاه صنعتی شریف

دکتر ضیاءالدین مظهری : انیستیتو تغذیه و تحقیقات صنایع غذایی کشور

پیشکسوتان وزارتخانه ها و ارگان های ذیربط:

وزارت جهاد کشاورزی : پرویز ایرانی

وزارت صنعت ، معدن و تجارت : یعقوب رضا زاده یکانی

سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران : سیروس رشیدی

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی : کامران مجرد

  • برگزیدگان جشنواره اول

حامی صنعت غذا :

مهندس علینقی خاموشی

ریاست سابق اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران

پیشکسوتان صنعت غذا :

زنده یاد ابوالقاسم عظیمی تبریزی

غلامعلی سلیمانی

ماشاءالله چنگیزی مهربانی

واحدهای برتر صنعت غذا :

مجتمع کشت و صنعت ماهیدشت کرمانشاه

تک ماکارون

سارونه

شکلی

زعفران سحرخیز

کدبانو ( دلپذیر )

گروه صنعتی زرماکارون

اساتید برگزیده دانشگاهها :

دکتر سید علی مرتضوی : دانشگاه فردوسی مشهد

دکتر فرزانه وهاب زاده : دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دکتر جلیل رضوی : دانشگاه صنعتی شریف

دکتر شهرام دخانی : دانشگاه اصفهان

پیشکسوتان وزارتخانه ها و ارگان های ذیربط:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی : فاطمه مولوی واسعی

سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران : داود فردین حسینی

وزارت جهاد کشاورزی : ناصر واقف مبارکی

وزارت صنعت ، معدن و تجارت : ویلیان مرادا

  • برگزیدگان جشنواره ششم

حامی صنعت غذا :

مهندس عباسعلی پاک نژاد

واحدهای برتر صنعت غذا :

ایران ملاس ( خمیرمایه فریمان )

تولیدی آرد جرعه

گروه صنعتی زرماکارون

دبیران برتر انجمن های صنفی :

دکتر مجید افلاکی : انجمن صنایع فراورده های گوشتی ایران

مهندس محمد میررضوی : سندیکای صنایع کنسرو ایران

مهندس مهدی خان محمدی: انجمن صنفی نانهای حجیم و نیمه حجیم استان تهران

اساتید برگزیده دانشگاهها :

دکتر اقبال طاهری

دکتر یحیی مقصودلو

دکتر سعیده سیف هاشمی

دکتر حمید راشدی

پیشکسوت وزارتخانه ها و ارگان های ذیربط:

مهندس رضا جلالی مسلم

  • برگزیدگان جشنواره پنجم

حامی صنعت غذا :

دکتر عبداله جاسبی

پیشکسوت صنعت غذا :

غلامرضا انزابی پور

واحدهای برتر صنعت غذا :

مهرام

صنایع آرد ورامین

آسمان افروز عقیق

مینو خرمدره

کشت و صنعت پارس شهریار

شاهسوند زرین

صنایع عوجان ایرانیان

اساتید برگزیده دانشگاهها :

پروفسور فریدون شهیدی : از خارج از کشور

دکتر محمدحسین عزیزی : دانشگاه تربیت مدرس

دکتر فخری شهیدی : دانشگاه فردوسی مشهد

پیشکسوتان وزارتخانه ها و ارگان های ذیربط:

وزارت جهاد کشاورزی : مهندس حمیدرضا تمیزکار

وزارت صنعت ،معدن و تجارت : مهندس فرزانه رستم زاده

  • برگزیدگان جشنواره چهارم

حامی صنعت غذا :

مهندس محمدرضا شافعی نیا

پیشکسوتان صنعت غذا :

مهندس رمضان فلاحتی

مهندس عیسی شمس مولوی

مهندس جلال قنادی

واحدهای برتر صنعت غذا :

سبزی ایران

کشت و صنعت آریا

گروه صنایع غذایی جرعه

پگاه زنجان

اساتید برگزیده دانشگاهها :

مهندس اخترالملوک کاظمی : دانشگاه صنعتی شریف

دکتر مهرداد قوامی: دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر محمد علی سحری: دانشگاه تربیت مدرس

پیشکسوتان وزارتخانه ها و ارگان های ذیربط:

دکتر ناصر وحدتی: وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

مهندس علیرضا جزیرئیان: وزارت صنعت ، معدن و تجارت

مهندس محمدحسین رفعت نژاد: سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

مهندس علی اصغر وفایی: وزارت جهاد کشاورزی

  • برگزیدگان جشنواره نهم

استاد برگزیده دانشگاهها :

دکتر سیدمحمدعلی ابراهیم زاده موسوی   – دانشکده مهندسی و فناوری کشاورزی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران

دکتر محمود امین لاری   – دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز

دکتر محسن برزگر –   دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس

دکتر محمدرضا کوشکی – انیستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور – دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیشکسوت انجمن های صنفی

دکتر ولی اله داوودآبادی : انجمن صنایع تولید و صادرکنندگان کنسانتره و آبمیوه ایران

مهندس محمدرضا گنجی :  اتحادیه تعاونیهای تولیدکنندگان فرآورده های لبنی پاستوریزه ایران

پیشکسوت وزارتخانه ها و ارگان های ذیربط:

مهندس علیرضا پوربصیر  –  وزارت جهاد کشاورزی

سرکار خانم مهندس فریده غنی – وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

مهندس غلامرضا قاسم پور  – سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

سرکار خانم رویا  معدلت  –  وزارت صنعت ، معدن و تجارت

واحدهای برتر صنعت غذا :

شرکت پروتئین گستر سینا  ( گوشتیران  )

شرکت حلواشکری عقاب

مرکز دانش بنیان گروه صنعتی پژوهشگران و فرهیختگان زرنام

شرکت مهندسین مشاور واستریوش طبرستان

نوین زعفران

  • برگزیدگان جشنواره هشتم

استاد برگزیده دانشگاهها :

دکتر زهره حمیدی اصفهانی – تربیت مدرس

پیشکسوت وزارتخانه ها و ارگان های ذیربط:

مهندس علی زاهدی – وزارت جهاد کشاورزی

واحدهای برتر صنعت غذا :

دشت مرغاب – یک و یک

صنایع غذایی گلها

عطرینه سازیبا

  • برگزیدگان جشنواره هفتم

واحدهای برتر صنعت غذا :

صنایع غذایی شیوا

سبزی ایران

فرآوری روغنهای نباتی گل بهار جاده ابریشم

استاد برگزیده دانشگاهها :

دکتر شهریار دبیریان

پیشکسوت وزارتخانه ها و ارگان های ذیربط:

مهندس فرخ رفیعا

حامیان مالی :

مرکز همکاریهای فناوری و نوآوری ریاست جمهوری

گروه صنایع غذایی کاله

گروه غذایی اطلس دینا (چیتوز)

گالی تصاویر جشنواره علوم و صنایع غذایی ایران

  • برگزیدگان جشنواره دهم

اساتید برگزیده دانشگاهها

دکتر محمدباقر حبیبی نجفی– دانشگاه فردوسی مشهد

دکتر سید هادی رضوی- دانشگاه تهران

دکتر محمد شاهدی باغ خندان  – دانشگاه صنعتی اصفهان

دکتر حمید عزت پناه– دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات تهران

پیشکسوت وزارتخانه ها و ارگانهای ذیربط

مهندس شهین  بختیاری- وزارت صنعت ، معدن و تجارت

مهندس بیژن پوربخش – وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

مهندس یداله ترکاشوند – وزارت جهاد کشاورزی

مهندس هاشمه منزوی- سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

پیشکسوت انجمن های صنفی

دکتر پرویز جهانگیری –  انجمن افزودنی های صنایع غذایی

مهندس بهمن دانایی – انجمن صنایع قند و شکر ایران

شر کت های برتر صنایع غذایی

شرکت پدیده مبین ایرانیان (   نامی نو )

شرکت دشت مرغاب  ( یک و یک )

شرکت شیر پاستوریزه پگاه کرمان

شرکت صنایع غذایی مینو شرق

شرکت فرایند فرآوری زیستی

شرکت لارین لبن پارس  ( آلیما )

شرکت لبنی دوشه آمل  ( هراز  )